En toen was het voorjaar… in het Wapen

mrt 10, 2025

Ken je dat gevoel dat de tijd aan je voorbij vliegt? Tijdens de kerstdagen ben je nog volop bezig met de voorbereidingen voor carnaval. Het rooster maken, inkopen doen, evenementen plannen… Maar ergens in je achterhoofd denk je steeds: ach, het is een late carnaval dit jaar, we hebben nog even. En voor je het weet, is het alweer voorbij. Een week geleden nog stonden we met z’n allen te hossen en feest te vieren, en nu? Nu missen we het alweer.

In het café is de rust wedergekeerd. De biertaps zijn vanaf woensdag weer volledig gevuld en we hebben drie dagen lang gepoetst, gesopt en opgeruimd. De plastic bekers en kartonnetjes zijn terug naar zolder, de glazen staan weer keurig in de kast, de wc’s hebben opnieuw handdoekjes en schaamschotten (die stickers overal zouden echt verboden moeten worden!). Kortom, Het Wapen is weer helemaal in zijn normale doen.

Maar de tijd staat niet stil, want ineens is het voorjaar! En dat betekent dat het terras weer klaargemaakt moet worden. Daar waren we nog helemaal niet aan toegekomen! Gelukkig is mijn broertje zo lief om donderdag met spoed alle terrasbenodigdheden op te halen. Is het alleen nog hopen dat de zon zich de komende weken regelmatig laat zien.

Een bomvolle agenda vol evenementen

Het voorjaar betekent bij Het Wapen van Roosendaal niet alleen terrasweer, maar ook een hoop gezellige evenementen. Er staat weer van alles op de planning:

  • Tap Takeover – Een middag vol bijzondere bieren, waar een brouwerij onze taps overneemt en de lekkerste bieren serveert. THEMA: Ierland in het wapen.
  • Quiz voor de Thorrunners – Een gezellige en uitdagende quizavond voor sportievelingen en liefhebbers van een goed stukje hersenkraker. De opbrengst gaat naar de Thorrunners die tijdens pinksteren de Roparun lopen.
  • Koningsnacht & Koningsdag – Twee dagen vol feest, live muziek en gezelligheid. Of je nu wilt proosten op de koning of gewoon zin hebt in een feestje, bij ons zit je goed!

En dat is nog lang niet alles! Dit jaar hebben we ook een paar gloednieuwe evenementen op de agenda staan:

  • Wielerronde op 5 april – Een sportief spektakel waarbij wielrenners een lekker stukje gaan rijden en daarna met  elkaar gaan genieten van de Ronde van Vlaanderen onder het genot van een drankje of een heerlijke lunch.
  • Riktoernooi op 14 mei – Voor de liefhebbers van een goed potje kaarten: daag je vrienden uit en strijd om de winst tijdens ons eerste riktoernooi!De opbrengst van het toernooi gaat naar  Quite

Met zoveel op de planning is er altijd een goede reden om weer eens langs te komen. We werken er hard aan om alle evenementen netjes op onze website en Facebook-pagina te zetten, maar omdat het er zoveel zijn, hebben we ook grote posters in het café waarop alles staat. Zo weet je zeker dat je niets mist!

 

Dus… trek je agenda erbij, prik een datum, en kom gezellig langs. We zien jullie snel in Het Wapen van Roosendaal!